Quartus ārstu prakse > Par mums
draugiem draugiem draugiem
Par mums | Kontakti
Lv | Rus | Eng
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Esi sveicināta Quartus ārstu praksē!

 

Mums prieks, ka esi atvērusi šo lapu, un mēs ceram, ka Tu atradīsi šeit to, ko Tu meklē - citādāku ārstu praksi.

Varbūt Tev ir bijusi nepatīkama pieredze iepriekš, varbūt Tev jau kopš bērnības nepatīk baltie halāti, jo tie Tev saistās ar milzu šprici un sāpēm. Bet varbūt Tu esi pārāk kautrīga, lai runātu par savām problēmām. Un iespējams, Tu meklē SAVU ĀRSTU - cilvēku, kuram Tu uzticies, no kura Tev nav bail, pie kura vizīte izvēršas kā ciemos iešana pie tuva drauga.

Mēs apzināmies, ka, atnākot pie mums, Tu mums uzticēsi visdārgāko - savu un savu mīļo veselību. Mēs to novērtējam un pierādīsim, ka Tava izvēle ir bijusi pareiza.

Vienkārši atnāc - par pārējo mēs parūpēsimies!

 

 

Privātuma Politika.

Ārstu prakse QUARTUS uzņemas pilnu atbildību par katra klienta privātumu un veic visu nepieciešamo, lai informācija, kuru saņemam no pacientiem,  tiek aizsargāta. Šī privātuma politika ir izstrādāta, lai mūsu klienti labāk saprastu, kā tieši mēs aizsargājam personas datus un rupējamies par tiem. Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. 

Personīgās informācijas ievākšana un izmantošana.

Mēs ievācam informāciju no pacientiem telefoniski, vizītes laikā vai mājaslapā, par pieteikšanos uz konsultāciju vai pieņemšanu pie ārsta. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai Jūsu ārstējošais ārsts varētu aizpildīt dokumentus pēc MK noteikumos Nr.265 Medicīnisko dokumentu lietvedības kārtība, paredzētajā veidā, kā arī Pacientu reģistratore spētu sazināties ar attiecīgo personu. Neeksistē nosacījumi, pie kuriem šī informācija tiktu nodota trešajām personām. Ārstu prakse Quartus garantē nenodot lietotāju personīgo informāciju trešajām personām.

Ja jūs esat mums atstājis savu kontaktinformāciju - mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar Jums caur telefonu, epastu vai pastu.

 

Fizisko personu datu aizsardzības likums, EP un padomes Regula 2016.g.27.04. par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi. Oksana Babula
Irina Jermakova
Jekaterina Stankeviča
Sigita Bukolovska
Daiga Baranovska
Simona Doniņa
Viktorija Kovaļevska
Lāsma Koškina
Daiga Kārkliņa