Par mums | Kontakti
Lv | Rus | Eng
 
 
 
 
 
 
 

Adrese:

Quartus
Tallinas ielā 59 - 5
Rīga, LV-1050
Latvija

Tālrunis:

67271205, 28343065

E-pasts:

Darba laiks:

info@qprakse.lv

P-C:8.00-20.00; Pk:8.00-16.00

   
   

Sekojiet mūsu jaunumiem

 

Twiterī...  twitter.com/qprakse

Facebook..  facebook.com/pages/Quartus-Arstu-prakse

Draugiem.lv..  http://www.draugiem.lv/www.qprakse.lv

 

 

Privātuma Politika.

Ārstu prakse QUARTUS uzņemas pilnu atbildību par katra klienta privātumu un veic visu nepieciešamo, lai informācija, kuru saņemam no pacientiem,  tiek aizsargāta. Šī privātuma politika ir izstrādāta, lai mūsu klienti labāk saprastu, kā tieši mēs aizsargājam personas datus un rupējamies par tiem. Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. 

Personīgās informācijas ievākšana un izmantošana.

Mēs ievācam informāciju no pacientiem telefoniski, vizītes laikā vai mājaslapā, par pieteikšanos uz konsultāciju vai pieņemšanu pie ārsta. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai Jūsu ārstējošais ārsts varētu aizpildīt dokumentus pēc MK noteikumos Nr.265 Medicīnisko dokumentu lietvedības kārtība, paredzētajā veidā, kā arī Pacientu reģistratore spētu sazināties ar attiecīgo personu. Neeksistē nosacījumi, pie kuriem šī informācija tiktu nodota trešajām personām. Ārstu prakse Quartus garantē nenodot lietotāju personīgo informāciju trešajām personām.

Ja jūs esat mums atstājis savu kontaktinformāciju - mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar Jums caur telefonu, epastu vai pastu.

 

Fizisko personu datu aizsardzības likums, EP un padomes Regula 2016.g.27.04. par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi.