Quartus ārstu prakse > Dzemdes kakla skrīnings - bezmaksas!
draugiem draugiem draugiem
Par mums | Kontakti
Lv | Rus | Eng
 
 
 
 
 
 
 


Kopš 2009.gada sākuma valsts organizētā un apmaksātā dzemdes kakla vēža savlaicīgas atklāšanas programmas ietvaros Veselības norēķinu centrs izsūta uzaicinājuma vēstules sievietēm, lai reizi trijos gados katrai Latvijas sievietei vecumā no 25–70 gadiem, ja viņa to vēlēsies, būtu iespēja veikt dzemdes kakla vēža izmeklējumu. Ar plašāku informāciju par valsts apmaksāto profilaktisko apskašu programmu Jūs varat iepazīties Veselības norēķinu centra mājas lapas www.vnc.gov.lv sadaļā: „Iedzīvotājiem. Vēža savlaicīgas atklāšanas programma.”.

Latvijā šī tradīcija ir salīdzinoši jauna, taču pilnīgi noteikti tā ir atbalstāma. Tā aicina sievietes apmeklēt ārstu un parūpēties par sevi. Galu galā, ikdienas dzīvē tā iegājies, ka sieviete (mamma, sieva) par savu veselību atceras pēc tam, kad viss pārējais izdarīts... Taču tā, kā zināms, nav gandrīz nekad, tāpēc nepārdzīvo, bet priecājies, ja saņem uzaicinājuma vēstuli veikt pārbaudes valsts apmaksātās programmas ietvaros. Tā ir tieši Tev paredzēta unikāla iespēja parūpēties arī par sevi.

Nākot uz pārbaudi, droši ņem līdzi saņemto uzaicinājuma vēstuli uz bezmaksas analīzēm – arī pie mums, ārstu praksē Quartus, dzemdes kakla skrīninga izmeklējumi ir bez maksas! Ja nu ir gadījies tā, ka darbu dunā savu uzaicinājumu esi pazaudējusi, Tu vari to atjaunot, sazinoties ar VNC pa tālruni 67045022; 67043775.
Veselība, sievietes veselība, ir ģimenes veiksmes pamatā. Tāpēc tā ir svarīga!

Atceries, lai kā Tev tas nepatiktu, vai nebūtu laika, tas ir tikai un vienīgi Tavās interesēs izmantot šo iespēju!